Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Vizyonjet, endüstriyel alanda faaliyet gösteren şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik lazer markalama ve inkjet kodlama sistemleri üretmekteyiz. Birinci sınıf mühendislik ile teknolojiye sahip Vizyonjet lazer makine modellerinin üreticiye ulaştırılmasını sağlayan firmamız, gelişen ve değişen markalama, kodlama, yüzey temizleme cevap verebilecek makine modellerini müşterilerime sunmaktayız.

Üretici ve Yenilikçi Yerli Marka

Teknolojiyi ve yenilik taleplerini takip ederek müşteriler için en üstün teknoloji kodlama ve markalama makinelerine ürün gamında yer veren Vizyonjet, ayrıca sarf malzemeleri ve yedek parça ihtiyaçlarını da karşılıyor. En uygun fiyata maksimum verimlilik sunan makine ve teçhizatı imalat sektörünün beğenisine sunan firmamız, geniş ürün yelpazesi ve seçenekleriyle müşterilere zengin fırsatlar yaratıyor.

Misyon ilkeleri;

İmalat sektörünün ihtiyaç duyduğu en iyi kodlama ve markalama makinelerinin hizmetini sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyon ilkeleri;

Ürün portföyünü artırmak ve daha fazla kişiye ulaşmak. Marka ve ürünlerimizin kalitesini geniş kitlelere duyurmak ve tercih edilebilirliğimizi sürdürebilir kılmak.

 


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Sizlere sağladığımız hizmetlerimiz için uzmanlık derecemiz!
Müşteri Memnuniyeti %100
Yedek Parça Garantisi %100
7/24 Teknik Destek Hizmeti %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın