Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Neden Vizyonjet Cihazlarını tercih etmeliyim?
Türkiye'nin yerli lazer cihazlarını üreten, en üstün lazer markalama teknolojileri kullanılarak üretim sektörüne uygun çözümler sunan, 10 yıl parça garantisi, 7/24 teknik destek, eğitim ve sizlere özel çözümler üreten Vizyonet makine yatırımlarınızda tecrübesi ile yanınızda!
Türkiye geneline servis ve satış hizmetiniz var mı?
Vizyonjet Türkiye geneline makine satış, servis, bakım, onarım ve eğitim gibi tüm kapsamlı hizmetlerini sunmakta. İstanbul şubelerimiz ve İzmir şubelerimiz yeni şubelerimizle hizmetinizdeyiz.
Endüstri 4.0 Lazer Sistemleri
Vizyonjet üstün teknoloji cihazları ile tüm sektörlere uygunluluk, hızlı üretim bantlarına, endüstri 4.0 uyumlu cihazlar geliştirmekte. Üretim hattınızda seri markalama ve kodlama işlemlerinizde en pratik çözümü sizlere sunmaktayız.
Teknik Servis Hizmetleri
Vizyonjet üreticisi olduğu lazer sistemleri için tam kapsam garanti sunmakta. Cihazların yedek parça, arıza, bakım onarım ile kurulum ve eğitimine kadar tüm süreçleri sizlere 7/24 olarak sunmakta. Teknik Servis hizmetimiz tüm Türkiye geneli için geçerlidir.
Lazer makinesi yedek parça garantisi ne kadar?
Vizyonjet lazer sistemleri üreticisi olmasının avantajı ile tüm parçalarıda kapsayan 24 ay tam kapsam garantisi ile makineleri sizlere güvenle ulaştırır. Ayrıca 10 yıla kadar parça garantisi ile lazer makinelerinin satış sonrası arkasında hizmet vermeye devam etmekte.
Yatırım Teşvik Belgesi ile Finansal Kiralama (Leasing) hizmetleri mevcut mu?
Vizyonjet sizlere ihtiyacınız olan lazer cihazları için tüm finansal çözümleri ve kiralama seçeneklerine kadar taleplerinize karşılık vermekte. Yatırım yapacağınız lazer makine için destek ekibimiz doğru tercih yapmanız için 0850 888 2 724 bilgi hattımızdan sizlere yardımcı olmakta.
Garanti süresi dolan cihazım için servis desteği alabilir miyim?
Vizyonjet ürünleri için tam kapsamlı garanti ile yedek parça, bakım, onarım ve eğitim gibi cihaz satış sonrasıda sizlere hizmet vermekte. Garanti süresi dolan cihazlar için garanti uzatma çözümleri ve 10 yıla kadar parça garantisi ile sizlere hizmet sağlıyoruz.
İkinci El Lazer Satışı Mevcut mu?
Vizyonjet tanıtım ve demo sunumlarda kullandığımız makineleri ikinci el olarak taleplere karşılık sunmakta. 2.El lazer cihazlar için 0850 888 2 724 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın